Klimatizácia Vzduchotechnika

Profesionálne čistenie vzduchotechniky a rozvodov VZT

Ako jedna z mála firiem na trhu zabezpečujeme aj profesionálne čistenie vzduchotechniky a rozvodov VZT pomocou špičkovej technológie mechanického čistenia, ktorá je zárukou kombinácie vynikajúceho čistiaceho efektu a vysokej produktivity. To zabezpečuje prijateľné náklady na čistenie klimatizačných systémov. Všetok uvoľnený prach a špina sa odsávajú výkonným sacím zariadením, kde sú zachytávané vo filtroch so stupňami filtrácie (od G3 po H13). Dosah kief z jedného miesta prístupu je max. 70 m, čo závisí od charakteru potrubnej trasy.

Čistenie VZT systémov zabezpečuje:

  • minimalizovanie šírenia mikróbov a iných škodlivých látok
  • správne a efektívne fungovanie systému
  • jeho dlhodobú životnosť
  • protipožiarnu bezpečnosť a teda celkový komfort využívania VZT.

Okrem čistenia potrubí je možné aj ich odmasťovanie a iné sanačné zásahy. Je možné aplikovať látky, ktoré v potrubí vytvrdnú a vytvoria tak jeho nový vnútorný povrch. Táto metóda má využitie v starých azbestových potrubiach, v potrubiach s vnútornou izoláciou alebo veľmi znečistených potrubiach, ktoré nie je možné vymeniť.
Klimatizácie (predaj, montáž, servis, čistenie)

Ponúkame Vám klimatizácie od svetových výrobcov značiek, ktorí sú rokmi overení a majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek. Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je aj montáž a servis (čistenie) klimatizácií.

Zabezpečujeme montáž klimatizácií (nástenných, kazetových, kanálových, podstropných i parapetných) pre rodinné domy a byty, no taktiež pre kancelárie, nákupné strediská či výrobné haly. Klimatizácia môže časom v sebe obsahovať rôzne baktérie a alergény, ktoré sa cirkuláciou vzduchu dostávajú do priestorov a preto je pravidelná starostlivosť a čistenie klimatizácie a vzduchotechniky veľmi dôležitá pre správne fungovanie prístroja ako aj pre vyšší komfort užívateľov.
Kompletná montáž tepelného čerpadla a slnečných kolektorov

Zároveň zabezpečujeme poradenstvo a montáž tepelných čerpadiel:

  • vzduch/voda
  • voda/voda
  • zem/voda

Tepelné čerpadlo je v súčasnej dobe veľmi často využívaný zdroj vykurovania. Hodí sa na vykurovanie do rodinných domov, či komerčných priestorov. Tento efektívny zdroj vykurovania pracuje na princípe využitia inak nevyužiteľnej energie z okolia ako napríklad z vody, vzduchu, zeme či odpadového tepla. Pri montáži a servise tepelných čerpadiel postupujeme v súlade s požiadavkami zákazníka. Vždy berieme do úvahy váš pohľad a hľadáme optimálne riešenia.

Hoci zásoby zemného plynu a ropy sú obmedzené ich globálna spotreba sa stále zvyšuje. Emisie CO₂ vedú ku globálnemu otepľovaniu a k zmene klímy. Tí ktorí myslia do budúcnosti, využívajú fosílne palivá šetrne, zvyšujú ich účinnosť v oblasti vykurovania, chladenia, vetrania, výroby elektriny a stále viac sa spoliehajú na obnoviteľné zdroje energie.