O spoločnosti PM KLIMA s.r.o.

Naša firma sa zaoberá širokým spektrom aktivít súvisiacich s vytváraním optimálneho pracovného, výrobného a životného prostredia. Naše služby ponúkame zákazníkom na území Slovenskej a Českej republiky od roku 2004. Špecializuje sa hlavne na zabezpečenie správnej teploty, čistoty a kvality ovzdušia interiérov bytov, domov ale i priemyselných priestorov. Ponúkame poradenstvo, projekciu a realizáciu klimatizačných, vykurovacích, rekuperačných a vzduchotechnických zariadení. Pri práci používame špičkové vybavenie a samozrejmosťou je zabezpečenie záručného a pozáručného servisu, poradenstva, údržby a preventívnych prehliadok.
Novinky


Profesionálne čistenie vzduchotechinky

Publikované: 10.02.2021 Komentáre 0
Profesionálne čistenie vzduchotechinky

Žiť v čistom a súčastne zdravom prostredí je základná potreba každého človeka. Zabezpečujeme čistenie gastro prevádzok, ich zariadení, digestorov a celých odsávacích potrubí. Čistenie a dezinfekciu vykonávame na vysoko profesionálnej úrovni s použitím najnovších zariadení, prostriedkov a postupov.

Čítať viac

Oheň - dobrý sluha, zlý pán

Publikované: 09.12.2020 Komentáre 0
Oheň - dobrý sluha, zlý pán

Vetranie v kuchyni a gastro-zariadeniach je jednou z najdôležitejších vecí, preto je nutná pravidelná a dôkladná údržba vzduchotechniky a odsávania. Ak tuk prenikne do hlbších častí odsávania, zanáša sa celé potrubie tým sa zvyšuje riziko požiaru. Pravidelným čistením inštalácie sa môžete vyhnúť týmto zbytočným rizikám Ako jediná firma na Slovensku pracujeme s veľmi efektívnym a prepracovaným systémom na odstránenie mastnoty a silných usadenín.

Čítať viac

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)