Dezinfekcia Vzduchu - Čistenie a dezinfekcia ozónom

DEZINFEKCIA A ČISTENIE OZÓNOM

Dezinfekcia vzduchu použitím ozónuje moderná metóda, ktorá sa využíva na odstránenie zápachov a na ničenie baktérií, vírusov a plesní. Ozón je mimoriadne silný je prírodný plyn, ktorý je zložený z troch atómov kyslíka, ktorý ničí až 99,9% nežiadúcich mikroorganizmov spôsobujúcich zdravotné problémy. Naše generátory produkujú čistý ozón v medicínskej kvalite, ktorý je vyrábaný z atmosférického vzduchu. Ozón je 50-100x silnejší než samotný chlór a zároveň omnoho bezpečnejší ako ostatné čistiace chemické prípravky. Neexistuje žiadny vírus ,baktéria, pleseň, huba, alebo zápach, ktoré by odolali ozónu. Na našu vysoko profesionálnu prácu využívame generátory ozónu OZONTECH dosahujú špičkové výkonnostné a spoľahlivé parametre vďaka vysokej miere uplatnenia mikroprocesorových prvkov ovládania a vďaka použitiu špičkovej technológie výroby ozónu.
STERILIZÁCIA VZDUCHU UV-C ŽIARENÍM

tento spôsob dezinfekcie sa už dlho používa v zdravotníctve a potravinárstve ,účinne dezinfikuje vzduch likvidáciou baktérií, vírusov a plesní bez použitia chémie a vytvorí z vášho pracoviska bezpečnú zónu. Práve v čase pandémie je dôležité správať sa preventívne, chrániť svoju imunitu dýchaním čistého vzduchu v zdravom prostredí. Výhodami UV-C zariadenia je možnosť sterilizovať vzduch nepretržite, aj za prítomnosti ľudí v miestnosti, nízke prevádzkové náklady a dlhodobé využitie.
CHEMICKÁ DEZINFEKCIA PRIESTOROV

Spojením vysokoúčinných dezinfekčných chemických prísad sa dezinfekcia vykonáva spôsobom vytvorenia jemného aerosólu a jeho rozptýlenia do priestoru. Na povrchy kontaminované vírusmi, baktériami a choroboplodnými zárodkami takto nanesieme dezinfekčný roztok, ktorý je úplne šetrný k životnému prostrediu